Tidligere mestre

2006 Klasse 1 (0-1600 cm3) Tommy Schröter og Per Rosenkilde-Hansen Honda Civic CRX
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Jens Enemark Renault Clio III
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Lasse Jakobsen Porsche 996 GT3 Cup
2007 Klasse 1 (0-1600 cm3) Frankie Jørgensen, Johnny Andersen og Keld Brændgaard VW Lupo
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Jesper Kristoffersen og Tom Pedersen Honda S2000
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Tommy Schröter, Per Rosenkilde-Hansen og Casper Kirk Johansen Porsche 996 GT3 Cup
2008 Klasse 1 (0-1600 cm3) Jørgen Hansen og Jesper Holden Suzuki Swift
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Martin Clausen og Ulrik Larsen Renault Clio II
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Michael Klostermann, Claus Klostermann og Kurt Thiim BMW 325i E46
2009 Klasse 1 (0-1600 cm3) Werner Wounlund og Bjørn Larsen Citroën Saxo
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Kurt Thiim, Tom Pedersen og Per Johansen Renault Clio III
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Brian Mikkelsen, Johnny Andersen og Roy Edland Alfa Romeo 147 JTD
  Clio-division René Andreassen og Kurt Poulsen Renault Clio III
  Distance-pokalen Tegllund Racing Renault Clio III
2010 Klasse 1 (0-1600 cm3) Jens Erik Hansen, Jens Henrik Hansen og Flemming D. Olsen Citroën C2
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Tom Pedersen, Peter Ager og Per Johansen Opel Corsa
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Michael Jakobsen og Roy Edland Porsche 997 GT3 Cup
  Clio-division René Andreassen, Kurt Poulsen og Henrik Larsen Renault Clio III
  Distance-pokalen HM Motorsport Citroën C2
2011 Klasse 1 (0-1600 cm3) Jens Erik Hansen, Jens Henrik Hansen og Flemming D. Olsen Citroën C2
  Klasse 2 (1601-2000 cm3) Jan Seerup, Thomas Wulff og Johnni Andersen Renault Clio III
  Klasse 3 (over 2000 cm3) Michael Jakobsen og Ole Christophersen Porsche 997 GT3 Cup
  Clio-division Jan Seerup, Thomas Wulff og Johnni Andersen Renault Clio III
  Distance-pokalen Team Jakobsen Motorsport Porsche 997 GT3 Cup
2012 Klasse 1 (gruppe N 0-2000 cm3) Henning Thybring Peugeot 307
  Klasse 2 (Renault Clio Cup) Jacob Kristensen og Jan Engelbrecht Renault Clio III
  Klasse 3 (tunet 0-2000 cm3) Poul Isaksen, Jan B. Sørensen og Johan Blach Petersen Renault Clio III
  Klasse 4 (tunet over 2000 cm3) Kim Holmgaard, Michael Klostermann og Mikkel C. Johansen Aston Martin Vantage
  Distance-pokalen AD Racing / K Rejser Renault Clio III
2013 Klasse 1 (gruppe N 0-2000 cm3) Søren Lauridsen Suzuki Swift
  Klasse 2 (Renault Clio Cup) Jacob Kristensen, Jan Engelbrecht og Martinn Clausen Renault Clio III
  Klasse 3 (tunet 0-2000 cm3) René Hagedorn og René Lund Renault Clio III
  Klasse 4 (tunet over 2000 cm3) Mads Rasmussen og Casper Spanner Ferrari 458 Challenge
  Distance-pokalen AD Racing Renault Clio III
2014 Klasse 1 (gruppe N 0-2000 cm3) Allan Müller Peugeot 207 / 307
  Klasse 2 (tunet 0-2000 cm3) Kristian Jepsen Renault Clio III
  Klasse 3 (tunet over 2000 cm3) Peter Normann og Henrik Bollerslev Peugeot Spider
  Distance-pokalen Sally Racing Renault Clio III
2015 Klasse 1 (gruppe N 0-2000 cm3) Michael Nielsen Peugeot 307
  Klasse 2 (tunet 0-2000 cm3) Anders Chr. Rasmussen Renault Clio III
  Klasse 3 (tunet over 2000 cm3) Peter Normann og Henrik Bollerslev Peugeot Spider
  Distance-pokalen AD Racing Renault Clio III
2016 Klasse 1 (gruppe N 0-2000 cm3) Søren H. Lauridsen og Kenneth Jerkel Suzuki Swift
  Klasse 2 (tunet 0-2000 cm3) Henrik Thomsen, Niels Rasmussen og Jacob Ladefoged Peugeot 307
  Klasse 3 (tunet over 2000 cm3) Magnus Holmegaard og Jonas Hegner Rasmussen Seat Leon
  Distance-pokalen Holmgaard Racing Seat Leon